Wycieczka na rakietach śnieżnych beskidzkimi szlakami

Każdy kto spędza czas aktywnie w górach, próbuje pokonywać znane ścieżki również zimą. Dzięki rakietom śnieżnym można w pełni cieszyć się przygodą, nie brnąc po pas w śniegu. Karpacki Gazda zaprasza w góry na rakiety śnieżne. Mimo że chodzenie zimą po górach jest trudniejsze niż latem, to rozwiązaniem staje się użycie rakiet śnieżnych. Wędrówkę przez śnieg rakiety czynią lżejszą i przyjemniejszą, bo uniemożliwiają zapadanie się w niego. Są sprzętem dla każdego turysty, a ich obsługa nie wymaga od użytkownika specjalistycznych umiejętności sprzętowych. A co najważniejsze – aby wziąć udział w przejściu na rakietach nie trzeba mieć własnych rakiet, bo zawsze można je wypożyczyć u Karpackiego Gazdy.

Na uczestników wycieczek na rakietach śnieżnych czekają piękne zimowe panoramy, wszechotaczająca biel, cisza i spokój. Ponadto długie wieczory w schroniskach górskich i niezastąpione towarzystwo przewodnika beskidzkiego. Przejście zimowe na rakietach śnieżnych dostarcza niezapomnianych wrażeń.  Dzięki rakietom nie straszne są zaspy oraz głęboki śnieg. Przedzieranie się przez śnieg podczas spaceru zaśnieżoną beskidzką doliną lub podczas wspinaczki na szczyt bywa trudne. Jednak jeśli na nogach mamy rakiety śnieżne nie jest to takie trudne. Karpacki Gazda zaprasza Państwa na zimową wycieczkę po Beskidach! Zachęcamy do spacerów i wypraw w beskidzkie pustkowia.

Na naszych trasach chcemy pokazać Wam, obok malowniczych i niepowtarzalnych pejzaży górskich, miejsca związane ze zbójnikami beskidzkimi. Pamiętajmy, że marsz w rakietach, zwłaszcza po świeżej pokrywie śnieżnej, jest zawsze wolniejszy i wymaga większego wysiłku. Znajome z letnich wędrówek ścieżki, pozornie łatwe – w zimie mogą zamienić się w trudno dostępne trasy.

 

Wszystkie usługi i wypożyczenie sprzętu sportowego na zapytanie z indywidualna kalkulacją!

Skorzystanie z usługi przewodnickiej i zarezerwowanie odpowiednich atrakcji wymaga wcześniejszej rezerwacji, której można dokonać w Żywieckim Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego pod nr tel./fax 033 475 96 52 lub 609 789 879 lub pisząc maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zapraszamy w Beskidy z Karpackim Gazdą!

 

Zarezerwuj Karpackiego Gazdę

 

 

joomla template 1.6